Akreditované kurzy

1. Instruktor/instruktorka sebeobrany

2. Trenér/trenérka bojových umění

(jednosemestrální studium)  Aktuální termíny: od 10. března 2024 cena kurzu 9.000 Kč

Aktuálně nabízíme kurz pro obě specializace, který bude zahájen v neděli 10. března 2024. Jedná se o  kvalifikační kurzy akreditované MŠMT a IES London s hodinovou dotací 150 (200) hodin. Úspěšní absolventi získají profesionální instruktorskou nebo trenérskou licenci B v oblasti sportu dle zvolené specializace (instruktor sebeobrany nebo trenér bojových umění). Cílem programu je získání pedagogických a praktických kompetencí instruktora pro vedení výuky sebeobrany/bojových umění pro veřejnost a instituce (ženy, muži, děti, senioři, obecní policie, záchranáři), sestavování tréninkových jednotek a ročních tréninkových plánů, organizování tělovýchovného procesu a vedení sportovní školy. Teoretický základ disponuje poznatky z oblasti tělovýchovného procesu, fyziologie, základy managementu tělovýchovy, psychologie konfliktu, psychologie sportu, trestního práva a etiky.

3. Trenér/trenérka požárního sportu

(jednosemestrální studium)  Aktuální termíny: od 10. března 2024  –  cena kurzu 8.500 Kč

Aktuálně nabízíme kurz, který bude zahájen v neděli 10 března 2024. Jedná se o  kvalifikační kurz akreditovaný MŠMT s hodinovou dotací 150 (200) hodin. Úspěšní absolventi získají profesionální trenérskou licenci B v oblasti sportu. Vzdělávací program si klade za cíl osvojení pedagogických a praktických kompetencí trenéra se zaměřením na požární sport – tréninkové metody jednotlivých disciplín, soutěžní pravidla, specifika dětského tréninku. Kurz je dále zaměřen na sestavování tréninkových jednotek a ročních tréninkových plánů, organizování tělovýchovného procesu, vedení sportovní školy nebo soutěžního družstva. Teoretický základ disponuje poznatky z oblasti tělovýchovného procesu, fyziologie, metodiky požárního sportu, základů managementu tělovýchovy, psychologie sportu, sportovních doplňků stravy a antidopingu.

Technické podmínky pro absolvování kurzů: Možnost připojení přes internet k meet.google.com s webkamerou a mikrofonem pro úvodní část kurzu. Sportovní oděv pro absolvování praktické části výuky.

Vstupní podmínky

Vstupní podmínky pro přijetí účastníka do vzdělávacího programu Instruktor/Trenér minimálně střední odborné vzdělání bez maturity (výuční list).

  • Věk minimálně 18 let
  • 2 roky praxe jako asistent trenéra nebo trenér C třídy
  • Podání úplně vyplněné přihlášky
  • Absolvování pohovoru (zjištění studijních předpokladů a motivace)

Do kurzu se přihlásíte podáním přihlášky – zašleme vám ji do mailu. Pište na: ccacademy@seznam.cz

nebo nám zavolejte 608 888 050