Akreditované kurzy

Instruktor sebeobrany, Instruktor bojových umění

(jednosemestrální studium)  Aktuální termíny:  únor 2018 PRAHA, květen 2018 Opava cena kurzu 8.000 Kč

Jedná se o  kvalifikační kurz akreditovaný MŠMT a IES London s hodinovou dotací 150 hodin. Úspěšní absolventi získají profesionální instruktorskou licenci v oblasti sportu s mezinárodní platností. Cílem programu je získání pedagogických a praktických kompetencí instruktora pro vedení výuky sebeobrany nebo bojových umění pro veřejnost a instituce (ženy, muži, děti, senioři, obecní policie, záchranáři), sestavování tréninkových jednotek a ročních tréninkových plánů, organizování tělovýchovného procesu a vedení sportovní školy. Teoretický základ disponuje poznatky z oblasti tělovýchovného procesu, fyziologie, základy managementu tělovýchovy, psychologie konfliktu, psychologie sportu, trestního práva a etiky.

Kondiční trenér

(jednosemestrální studium)  Aktuální termíny: únor 2018 PRAHA, květen 2018 Opava cena kurzu 9.000 Kč

Jedná se o  kvalifikační kurz akreditovaný MŠMT a IES London s hodinovou dotací 150 hodin. Úspěšní absolventi získají profesionální instruktorskou licenci v oblasti sportu s mezinárodní platností. Vzdělávací program si klade za cíl osvojení pedagogických a praktických kompetencí trenéra se zaměřením na kondiční přípravu – fitness centra, funkční trénink, aerobní cvičení. Kurz je dále zaměřen na sestavování tréninkových jednotek a ročních tréninkových plánů, organizování tělovýchovného procesu a vedení sportovní školy. Teoretický základ disponuje poznatky z oblasti tělovýchovného procesu, fyziologie, základů managementu tělovýchovy, psychologie sportu, sportovních doplňků stravy a antidopingu.

Vstupní podmínky

Vstupní podmínky pro přijetí účastníka do vzdělávacího programu Instruktor/Trenér minimálně střední odborné vzdělání bez maturity (výuční list).

  • Věk minimálně 18 let
  • 2 roky praxe jako asistent trenéra nebo trenér III. třídy v libovolné sportovní specializaci
  • Podání úplně vyplněné přihlášky
  • Absolvování pohovoru (zjištění studijních předpokladů a motivace)